Projekty indywidualne

Skontaktuj się z nami! Realizujemy zlecenia począwszy od analizy pomysłu i potrzeb klienta, poprzez przygotowanie projektu, aż do fazy produkcyjnej. Nasza firma specjalizuje się w produkcji nietypowych rozwiązań z plexi oraz innych tworzyw sztucznych zgodnie z wymogami naszych Klientów.

telefon kontaktowy:

500 707 222


505 420 840


napisz do nas e-mail:

bok@plexomania.pl


więcej ikona
Kontakt z nami:
lub
Tu jesteś: Start / Nadruki na produktach /

Nadruki na produktach


 
Wiemy, jak ciężko skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Zdarza się, że sama ekspozycja produktów nie wystarcza. Abyśmy dotarli do klientów i pozytywnie zaprezentowali nasz produkt, a też przy okazji naszą firmę, warto zastanowić się nad zadrukowaniem zakupionych u nas produktów swoim Logo, hasłem reklamowym lub grafiką.

 

W 2010 roku nasza firma rozwinęła swoją ofertę o kompleksowe usługi nadruków na mediach płaskich, dzięki czemu nasi Klienci mogą zamówić każdy produkt z naszej oferty od razu z nadrukiem.

 

 

 

 

Wielkość nakładu

Zdajemy sobie sprawę, że często dla naszych Klientów przeszkodą przy wyborze opcji nadruku są wielkości nakładów. Proponujemy kilka sposobów nanoszenia druku, przez co możemy idealnie dopasować ofertę do potrzeb klienta i wielkości nakładów, tych dużych oraz tych niewielkich rzędu kilkudziesięciu sztuk.

 

 

 

 

   Szczegóły oferty - czyli w jaki sposób drukujemy oraz jakiego sprzętu używamy


 

 

Agfa Anapurna MV - nadruk bezpośredni wysokiej jakości ploterem wielkoformatowym.

Zalecamy w przypadku:

 • małych i średnich nakładów
 • projektów, gdzie wymagana jest fotograficzna jakość nadruku

 

 


Ploter pracujący na 8 głowicach (CMYK Lc Lm + 2 białe ) o maksymalnej rozdzielczości drukowania 720x1440 dpi, pozwalający na obsługę mediów płaskich o szerokości zadruku do 1580mm i nieograniczonej długości. Trwałość nadruku gwarantują lampy UV, utrwalające nadruk w kilka sekund po naniesieniu atramentu. Projekty drukowane są w oparciu o paletę kolorów CMYK + biały atrament, bezpośrednio z pliku przy pomocy głowic drukujących. Brak szablonu - sita znacznie obniża koszty jednostkowe nadruku.

 

 


 


Sitodruk UV - nadruk bezpośredni z możliwością utrwalenia lampami UV.

Zalecamy w przypadku:

 • średnich i dużych nakładów

 

 


Stosujemy farby rozpuszczalnikowe, termoformowalne oraz UV. Jest to opłacalny sposób nadruku przy większych nakładach, gdzie koszty przygotowania szablonu - sita nie wpływają znacząco na jednostkową cenę. Nadruki wykonujemy w oparciu o palety kolorów Pantone, RAL lub CMYK (w przypadku obrazów Rastrowych).

 

 


 


Naklejki – nadruk solwentowy na foli samoprzylepnej.

Zalecamy w przypadku:

 • małych nakładów
 • w przypadku projektów, gdzie wymagana jest fotograficzna jakość nadruku

 

 

 

 

Ekonomiczna alternatywa dla druku bezpośredniego. Nadruk solwentowy (w oparciu o paletę kolorów CMYK) wykonany na foli samoprzylepnej, wycinany po obrysie. Tak przygotowane naklejki przenosimy na gotowe produkty.

 

 


 


Wycena - zapytania odnośnie wyceny prosimy kierować drogą email na adres bok@plexomania.pl


W zapytaniu prosimy podać informacje:

 • wielkość nakładu,
 • na czym chcą Państwo umieścić nadruk (podając np. symbol produktu),
 • plik z grafiką do nadruku,
 • wskazówki i informacje o rozmieszczeniu na podłożu (produkcie),
 • miejsce użytkowania (wewnątrz, na zewnątrz),
 • dodatkowe uwagi i sugestie,
 • nazwę firmy oraz osobę do kontaktu wraz z nr telefonu.
LOGO PLEXOMANIA
Strona główna
O firmie
Współpraca
Katalog
Zamówienia i dostawy
Technologia i produkcja
Projekty indywidualne
Kontakt
Regulamin
Nadruki na produktach
Materiały do pobrania
Polityka prywatności
Plexomania - producent wyrobów z tworzyw sztucznych na potrzeby reklamy i przemysłu oferuje szeroki wybór reklamowych stojaków, podajników i kieszeni na ulotki, foldery, katalogi lub inne materiały reklamowe. Oferujemy także ciekawe wzory podstawek i ekspozytorów wystawowych z plexi, m.in. na biżuterię, telefony, obuwie itp., lub przygotowanych pod dany produkt naszego Klienta. Posiadamy w swojej ofercie kilkaset gotowych wzorów produktów wykonanych z Plexi lub Pet-G, pomimo tego chętnie realizujemy nietypowe zlecenia według pomysłu Klienta. Przyjmujemy również zamówienia na produkcję elementów z plexiglas oraz innych tworzyw sztucznych wykorzystywanych w reklamie POS i POP lub przemyśle. Wszystkie nasze produkty z plexi dostępne są z możliwością wykonania na nich pełnokolorowych nadruków, również w jakości fotograficznej. Prowadzimy także sprzedaż hurtową płyt z tworzyw sztucznych, takich jak Plexi ( akryl, PMMA, PLEXIGLAS ), PCV, Hips, Poliwęglan, Polipropylen, Pet, Pet-g, Apet, XPS. Obsługujemy Klientów z Polski i krajów UE.