Wyszukiwarka:


telefon kontaktowy:

500 707 222


505 420 840


napisz do nas e-mail:

bok@plexomania.pl


więcej ikona

Projekty indywidualne

Skontaktuj się z nami! Realizujemy zlecenia począwszy od analizy pomysłu i potrzeb klienta, poprzez przygotowanie projektu, aż do fazy produkcyjnej. Nasza firma specjalizuje się w produkcji nietypowych rozwiązań z plexi oraz innych tworzyw sztucznych zgodnie z wymogami naszych Klientów.

Nadruki na produktach

Barwna ekspozycja przyciąga uwagę potencjalnych Klientów! Warto więc zastanowić się nad zamówieniem produktów z plexi z nadrukowanym logo, hasłem reklamowym lub grafiką. Koniecznie zapoznaj się z ofertą nadruków na plexi i innych tworzywach sztucznych.

Stojak na opis z plexi – 102 / A4


Stojaki informacyjne pionowe w formacie A4. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy w sposób wyraźny zaprezentować treść ulotki, informacje lub opisy. Nasz katalog to wiele ciekawych wzorów, standardowe opisówki z plexi typu L, podstawki dwustronne oraz bardziej wyszukane wzory w ciekawych kształtach.


Symbol:

STO102a4

Format: A4 210×297mm
Cena:

zł / netto 
 
zł / brutto

 

Stojak reklamowy - podstawka na opis z plexi zbliżona wyglądem do standardowych opisówek, typu L. Różnica polega na sposobie podtrzymywania ulotki, poprzez zakładki umieszczone z tyłu stojaka po obu stronach – wzdłuż pionowych krawędzi. Zaletą tego rozwiązania jest znacznie stabilniejsza budowa całego ekspozytora.

 

Typ stojaka: podstawka

 

Przeznaczenie: sklepy, restauracje, biura, punkty obsługi, banki, salony, miejsca promocji firmy (Stojaki Reklamowe, POS )

 

Materiał: plexi (akryl) o grubości 2,0mm (bezbarwna)

 

Ilość miejsc na opis: 1

 

Ekspozycja ulotki: jednostronna

 

Format: A4 = 210×297mm (pion)

 

Inne: stojak zabezpieczony jest folią, chroniącą powierzchnie plexi przed zarysowaniami.

   Plexomania.pl - producent wyrobów z tworzyw sztucznych / Plexi

  - świadczymy usługi wyłącznie dla podmiotów gospodarczych,

            - realizujemy dostawy na terenie całej Polski oraz krajów UE.

 

 

 

Jak zamówić: zamówienia przyjmowane są drogą mailową. Kompletne zamówienie powinno zawierać:

  • symbol/e produktów

  • ilość sztuk dla każdego symbolu,

  • dane teleadresowe do wysyłki wraz z nr telefonu,

  • dane do faktury vat

  • ewentualne uwagi do zamówienia

Zamówienia należy kierować na adres: bok@plexomania.pl

 

 

Szczegóły dotyczące składania zamówień   więcejLOGO PLEXOMANIA
Strona główna
O firmie
Współpraca
Katalog
Zamówienia i dostawy
Technologia i produkcja
Projekty indywidualne
Kontakt
Regulamin
Nadruki na produktach
Materiały do pobrania
Polityka prywatności
Plexomania - producent wyrobów z tworzyw sztucznych na potrzeby reklamy i przemysłu oferuje szeroki wybór reklamowych stojaków, podajników i kieszeni na ulotki, foldery, katalogi lub inne materiały reklamowe. Oferujemy także ciekawe wzory podstawek i ekspozytorów wystawowych z plexi, m.in. na biżuterię, telefony, obuwie itp., lub przygotowanych pod dany produkt naszego Klienta. Posiadamy w swojej ofercie kilkaset gotowych wzorów produktów wykonanych z Plexi lub Pet-G, pomimo tego chętnie realizujemy nietypowe zlecenia według pomysłu Klienta. Przyjmujemy również zamówienia na produkcję elementów z plexiglas oraz innych tworzyw sztucznych wykorzystywanych w reklamie POS i POP lub przemyśle. Wszystkie nasze produkty z plexi dostępne są z możliwością wykonania na nich pełnokolorowych nadruków, również w jakości fotograficznej. Prowadzimy także sprzedaż hurtową płyt z tworzyw sztucznych, takich jak Plexi ( akryl, PMMA, PLEXIGLAS ), PCV, Hips, Poliwęglan, Polipropylen, Pet, Pet-g, Apet, XPS. Obsługujemy Klientów z Polski i krajów UE.