Wyszukiwarka:


telefon kontaktowy:

500 707 222


505 420 840


napisz do nas e-mail:

bok@plexomania.pl


więcej ikona

Projekty indywidualne

Skontaktuj się z nami! Realizujemy zlecenia począwszy od analizy pomysłu i potrzeb klienta, poprzez przygotowanie projektu, aż do fazy produkcyjnej. Nasza firma specjalizuje się w produkcji nietypowych rozwiązań z plexi oraz innych tworzyw sztucznych zgodnie z wymogami naszych Klientów.

Nadruki na produktach

Barwna ekspozycja przyciąga uwagę potencjalnych Klientów! Warto więc zastanowić się nad zamówieniem produktów z plexi z nadrukowanym logo, hasłem reklamowym lub grafiką. Koniecznie zapoznaj się z ofertą nadruków na plexi i innych tworzywach sztucznych.
Tu jesteś: Start / Katalog /

Stojaki informacyjne na opis


Podstawki na opis wykonane z plexi są obowiązkowym elementem wystawy sklepowej, hoteli, salonów lub biur i punktów obsługi, wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba szybkiego i prostego przekazu informacji wszystkim zainteresowanym. Stosując stojaczki reklamowe na opis, zwane opisówkami z pleksy w łatwy i czytelny sposób możesz m.in. umieścić opis i cenę produktu na wystawie, menu w restauracji, ważne informacje dla petentów w banku, biurze, hotelu. Stojaki wykonane są z idealnie przeźroczystej pleksi, nie zniekształcają obrazu wkładki. Opis można wymienić w kilka sekund. Oferujemy stojaki wyprodukowane z plexi w pełnym zakresie standardowych rozmiarów A3, A4, A5, A6, A7, DL.

 

Sprawdź, jaki rozmiar potrzebujesz

 

Opisówka – stojak na opis z plexi w formacie A3Opisówka – stojak na opis z plexi w formacie A4Opisówka – stojak na opis z plexi w formacie A5Opisówka – stojak na opis z plexi w formacie DLOpisówka – stojak na opis z plexi w formacie A6Opisówka – stojak na opis z plexi w formacie A7

 

 

Stojaki na opis z plexi pod wymiar - indywidualne projekty

Oprócz wzorów widocznych w naszym katalogu, realizujemy także zlecenia według projektu Klienta.

Dowiedz się więcej na temat wyrobów z pleksi według projektów indywidualnych.

 

LOGO PLEXOMANIA
Strona główna
O firmie
Współpraca
Katalog
Zamówienia i dostawy
Technologia i produkcja
Projekty indywidualne
Kontakt
Regulamin
Nadruki na produktach
Materiały do pobrania
Polityka prywatności
Plexomania - producent wyrobów z tworzyw sztucznych na potrzeby reklamy i przemysłu oferuje szeroki wybór reklamowych stojaków, podajników i kieszeni na ulotki, foldery, katalogi lub inne materiały reklamowe. Oferujemy także ciekawe wzory podstawek i ekspozytorów wystawowych z plexi, m.in. na biżuterię, telefony, obuwie itp., lub przygotowanych pod dany produkt naszego Klienta. Posiadamy w swojej ofercie kilkaset gotowych wzorów produktów wykonanych z Plexi lub Pet-G, pomimo tego chętnie realizujemy nietypowe zlecenia według pomysłu Klienta. Przyjmujemy również zamówienia na produkcję elementów z plexiglas oraz innych tworzyw sztucznych wykorzystywanych w reklamie POS i POP lub przemyśle. Wszystkie nasze produkty z plexi dostępne są z możliwością wykonania na nich pełnokolorowych nadruków, również w jakości fotograficznej. Prowadzimy także sprzedaż hurtową płyt z tworzyw sztucznych, takich jak Plexi ( akryl, PMMA, PLEXIGLAS ), PCV, Hips, Poliwęglan, Polipropylen, Pet, Pet-g, Apet, XPS. Obsługujemy Klientów z Polski i krajów UE.