Projekty indywidualne

Skontaktuj się z nami! Realizujemy zlecenia począwszy od analizy pomysłu i potrzeb klienta, poprzez przygotowanie projektu, aż do fazy produkcyjnej. Nasza firma specjalizuje się w produkcji nietypowych rozwiązań z plexi oraz innych tworzyw sztucznych zgodnie z wymogami naszych Klientów.

telefon kontaktowy:

500 707 222


505 420 840


napisz do nas e-mail:

bok@plexomania.pl


więcej ikona
Kontakt z nami:
lub

Technologia i produkcja


Tworzywa sztuczne są materiałami dającymi bardzo wiele możliwości podczas obróbki. Najpopularniejszym tworzywem jest plexi (pmma), która ze względu na wysoką estetykę i bardzo dobre właściwości termoplastyczne daje możliwość obróbki wieloma metodami, co pozwala uzyskać bardzo ciekawe i indywidualnie dopasowane gotowe produkty. Z tego względu jest najczęściej stosowanym materiałem w reklamie i produkcji wszelkiego rodzaju stojaków, ekspozytorów i elementów wykorzystywanych w reklamie.

 

W produkcji stosujemy sprawdzone tworzywa wysokiej jakości. Podstawowymi tworzywami stosowanymi w naszej firmie są Plexi (pmma) oraz Pet. W zależności od przeznaczenia i formatu finalnego produktu w sposób przemyślany dobieramy odpowiedni materiał oraz jego grubość. Nasza firma nie praktykuje tworzenia "super ofert" poprzez "odchudzanie" produktów. Nie stosujemy zbyt cienkich materiałów lub "plexopodobnych", co owszem wpływa na cenę, ale jeszcze bardziej na jakość i funkcjonalność gotowego produktu.

 


Od nas NIE OTRZYMAJĄ Państwo produktu

  • który jest niestabilny i wiotki, bo zastosowano w produkcji zbyt cienki materiał,
  • który ma ograniczoną przejrzystość bo wykorzystano do produkcji odpowiednik plexi i nie do końca daje ten sam efekt mimo zapewnień producenta,
  • który ma chropowate i nie równo docięte krawędzie, bo technika "lasercut" okazała się ręcznym nożem do plexi.


Od nas OTRZYMAJĄ Państwo produkty

  • wysokiej jakości, według jasno przedstawionej specyfikacji na stronie, na której informujemy jaki materiał został użyty w produkcji i jakiej grubości,
  • wycinane ploterem Laserowym, co potwierdzają zaokrąglenia we wzorach i błyszczące krawędzie,
  • zabezpieczone folią ochronną ściśle przylegającą do powierzchni plexi, która zabezpiecza powierzchnie przed zarysowaniami.


Do obróbki tworzyw w naszej firmie wykorzystujemy doskonale przygotowany park maszyn i urządzeń połączony z doświadczonym zespołem Plexomanii. Posiadamy nowoczesne plotery laserowe o wysokiej mocy i dużej precyzji, którymi przygotowujemy wszystkie formatki przed finalnym formowaniem produktu. Wysoka moc ploterów pozwala nam na cięcie plexi o grubości do 40mm. Dzięki temu wszystkie nasze wyroby, począwszy od najprostszych wzorów wykonane są bardzo estetycznie, a ich krawędzie są proste, gładkie i błyszczące. Formowanie odbywa się przy pomocy giętarek z układem rolkowym (tworzące gięcia po linii prostej), pozwalając tym samym na zachowanie powtarzalności każdej kolejnej sztuki oraz znacznie zwiększając wydajność przy dużych nakładach produkcyjnych konkretnego wzoru. Nasza firma jest w stanie wyprodukować do kilku tysięcy sztuk stojaków prostszego wzoru na dobę. Oprócz cięcia i gięcia tworzyw oferujemy możliwość grawerowania laserowego, frezowania, klejenia.

Z uwagi na zapotrzebowanie rynku od 2010 roku świadczymy również usługi nadruku logo, tekstu, grafik na naszych produktach. Oferujemy dwie formy nadruku.

  • Tradycyjny nadruk sitodrukiem z możliwością utrwalania nadruku lampami UV,
  • Nadruk ploterem Agfa Anapurna MV utrwalany standardowo lampami UV.

 
Łącząc doświadczenie naszego zespołu oraz park maszyn jesteśmy w stanie podjąć się realizacji najbardziej nietypowych i wymyślnych zleceń. Począwszy od podstawowych stojaków po całe systemy ekspozycyjne, regały, gablotki wykonane z tworzyw sztucznych, które w razie potrzeby zostaną pokryte drukiem.

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i przesyłania zapytań.

LOGO PLEXOMANIA
Strona główna
O firmie
Współpraca
Katalog
Zamówienia i dostawy
Technologia i produkcja
Projekty indywidualne
Kontakt
Regulamin
Nadruki na produktach
Materiały do pobrania
Polityka prywatności
Plexomania - producent wyrobów z tworzyw sztucznych na potrzeby reklamy i przemysłu oferuje szeroki wybór reklamowych stojaków, podajników i kieszeni na ulotki, foldery, katalogi lub inne materiały reklamowe. Oferujemy także ciekawe wzory podstawek i ekspozytorów wystawowych z plexi, m.in. na biżuterię, telefony, obuwie itp., lub przygotowanych pod dany produkt naszego Klienta. Posiadamy w swojej ofercie kilkaset gotowych wzorów produktów wykonanych z Plexi lub Pet-G, pomimo tego chętnie realizujemy nietypowe zlecenia według pomysłu Klienta. Przyjmujemy również zamówienia na produkcję elementów z plexiglas oraz innych tworzyw sztucznych wykorzystywanych w reklamie POS i POP lub przemyśle. Wszystkie nasze produkty z plexi dostępne są z możliwością wykonania na nich pełnokolorowych nadruków, również w jakości fotograficznej. Prowadzimy także sprzedaż hurtową płyt z tworzyw sztucznych, takich jak Plexi ( akryl, PMMA, PLEXIGLAS ), PCV, Hips, Poliwęglan, Polipropylen, Pet, Pet-g, Apet, XPS. Obsługujemy Klientów z Polski i krajów UE.