Nadruki na produktach

Barwna ekspozycja przyciąga uwagę potencjalnych Klientów! Warto więc zastanowić się nad zamówieniem produktów z plexi z nadrukowanym logo, hasłem reklamowym lub grafiką. Koniecznie zapoznaj się z ofertą nadruków na plexi i innych tworzywach sztucznych.

telefon kontaktowy:

500 707 222


505 420 840


napisz do nas e-mail:

bok@plexomania.pl


więcej ikona
Kontakt z nami:
lub

Realizujemy indywidualne projekty - Wyroby z plexi


 
Oferta Plexomania.pl to nie tylko produkty z katalogu.
 
Nasza firma posiada własne biuro projektowe, które jest do Państwa dyspozycji. Z uwagi na bardzo duże możliwości jakie dają nam tworzywa sztuczne podczas ich obróbki oraz nieskończone pomysły naszych obecnych i przyszłych klientów oferujemy także realizację indywidualnych projektów według Państwa pomysłu.
Przykladowe realizacje
 
W celu przygotowania przez nas oferty zawierającej propozycję oraz wycenę prosimy o kontakt drogą email (bok@plexomania.pl). Zapytanie w żaden sposób nie jest wiążące, dlatego gorąco zachęcamy do przesyłania zapytań.
 
W zapytaniu prosimy podać:
 • informacje jak najdokładniej obrazujące Państwa pomysł (opis, wstępne szkice - również odręczne, przykładowe zdjęcia, inne informacje według Państwa istotne itp.),
 • wymiary,
 • informację z jakiego materiału, jakiej grubości, w jakim kolorze chcieli by Państwo wykonać projekt,
 • zastosowanie oraz opcjonalnie przewidywaną wagę obciążenia,
 • w przypadku nadruku załączyć plik z grafiką,
 • przewidywany nakład,
 • nazwę firmy oraz osobę do kontaktu wraz z nr telefonu.
 
PROSIMY PAMIĘTAĆ
Czym więcej przesłanych szczegółów, nawet tych najdrobniejszych, tym precyzyjniej dopasujemy dla Państwa ofertę.
 
 
Wszystkie podane informacje dokładnie przeanalizujemy od strony technicznej i praktycznej.
W razie potrzeby zaproponujemy korzystniejsze rozwiązanie.
 
 
 
Dlaczego warto wysłać zapytanie?
 • z nami zaprojektujesz każdą rzecz z tworzyw sztucznych, dzięki którym twoja firma zyska indywidualny wizerunek i wyróżni się spośród konkurencji,
 • wykonujemy nietypowe realizację już od kilku sztuk w nakładzie,
 • w zależności od wielkości nakładu przygotujemy indywidualną kalkulację cenową,
 • w oparciu o otrzymane informację prześlemy w mailu zwrotnym ofertę z opisem, wyceną i warunkami realizacji zamówienia,
 • analizując otrzymane od Państwa informacje w razie potrzeby zaproponujemy korzystniejsze rozwiązanie,
 • w przypadku zainteresowania przesłaną ofertą na prośbę klienta przygotujemy prototyp wzoru (koszt prototypu zaznaczony będzie w ofercie).
LOGO PLEXOMANIA
Strona główna
O firmie
Współpraca
Katalog
Zamówienia i dostawy
Technologia i produkcja
Projekty indywidualne
Kontakt
Regulamin
Nadruki na produktach
Materiały do pobrania
Polityka prywatności
Plexomania - producent wyrobów z tworzyw sztucznych na potrzeby reklamy i przemysłu oferuje szeroki wybór reklamowych stojaków, podajników i kieszeni na ulotki, foldery, katalogi lub inne materiały reklamowe. Oferujemy także ciekawe wzory podstawek i ekspozytorów wystawowych z plexi, m.in. na biżuterię, telefony, obuwie itp., lub przygotowanych pod dany produkt naszego Klienta. Posiadamy w swojej ofercie kilkaset gotowych wzorów produktów wykonanych z Plexi lub Pet-G, pomimo tego chętnie realizujemy nietypowe zlecenia według pomysłu Klienta. Przyjmujemy również zamówienia na produkcję elementów z plexiglas oraz innych tworzyw sztucznych wykorzystywanych w reklamie POS i POP lub przemyśle. Wszystkie nasze produkty z plexi dostępne są z możliwością wykonania na nich pełnokolorowych nadruków, również w jakości fotograficznej. Prowadzimy także sprzedaż hurtową płyt z tworzyw sztucznych, takich jak Plexi ( akryl, PMMA, PLEXIGLAS ), PCV, Hips, Poliwęglan, Polipropylen, Pet, Pet-g, Apet, XPS. Obsługujemy Klientów z Polski i krajów UE.