Projekty indywidualne

Skontaktuj się z nami! Realizujemy zlecenia począwszy od analizy pomysłu i potrzeb klienta, poprzez przygotowanie projektu, aż do fazy produkcyjnej. Nasza firma specjalizuje się w produkcji nietypowych rozwiązań z plexi oraz innych tworzyw sztucznych zgodnie z wymogami naszych Klientów.

telefon kontaktowy:

500 707 222


505 420 840


napisz do nas e-mail:

bok@plexomania.pl


więcej ikona
Kontakt z nami:
lub

Składanie zamówień i formy dostawy


Producent wyrobów z plexi - Plexomania.pl świadczy usługi jedynie dla podmiotów gospodarczych.

 

Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski oraz krajów UE

 

Składanie Zamówień

 

Zamówienia przyjmowane są wyłącznie drogą mailową. Kompletne zamówienie powinno zawierać:

 • symbol/e produktów np. ST-UPI-1/A5

 • ilość sztuk dla każdego symbolu,

 • dane teleadresowe do wysyłki wraz z nr telefonu,

 • dane do faktury vat

 • ewentualne uwagi do zamówienia

Zamówienia należy kierować na adres: bok@plexomania.pl

 

 

Płatność

 • Jako podstawową formę płatności akceptujemy przedpłatę. Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mailem fakturę proforma do opłacenia uwzględniającą wartość zamówienia oraz koszt dostawy.
 • Przesyłka pobraniowa (maks. wartość zamówienia 500zł/netto) możliwa jest tylko dla klientów, którzy zrealizowali u nas wcześniej co najmniej 3 zamówienia.
 • W przypadku nietypowych zamówień jedyną formą płatności jest przedpłata przed rozpoczęciem produkcji.


 

Realizacja

 

Średni termin realizacji zamówień wynosi do 3-4 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty (licząc od dnia następnego).

W przypadku niestandardowych zamówieniach czas realizacji ustalany jest indywidualnie.


 

Dostawa

 • Zamówienia dostarczane są firmą Kurierską DPD. Koszt dostawy zależy od wielkości zamówienia i ustalany jest na podstawie ilości otrzymanych paczek wchodzących w skład jednej przesyłki. Informację o tym ile produktów z danej kategorii zmieści się w jednej paczce znajdziesz w karcie produktu. Koszt jednej paczki wynosi 12,20 zł/netto (paczka max wadze do 30kg lub objętościowo do 0,5m3). Jeśli nie jesteś pewien co do kosztów przesyłki lub chciał byś je poznać przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z nami podając symbol produktu i ilość.

 • W przypadku większych zamówień (w przypadku ekonomicznego uzasadnienia) towar dostarczamy przesyłką paletową (firma kurierska DPD) lub naszym transportem na terenie całego kraju.
   
 • Towar można także odebrać osobiście lub zlecić wybranej przez siebie firmie Kurierskiej odbiór z naszej firmy pod adresem: ul.Ks.Mazurkiewicza 132, 32-800 Jasień/k.Brzeska, woj.małopolskie w godzinach otwarcia firmy.

  Uwaga: Po odbiór zamówienia należy zgłosić się dopiero po telefonicznym potwierdzeniu z naszej strony skompletowania zamówienia i gotowości do odbioru.

 

Szczegóły dotyczące Ogólnych Warunków Handlowych znajdą Państwo na stronie  OWH

LOGO PLEXOMANIA
Strona główna
O firmie
Współpraca
Katalog
Zamówienia i dostawy
Technologia i produkcja
Projekty indywidualne
Kontakt
Regulamin
Nadruki na produktach
Materiały do pobrania
Polityka prywatności
Plexomania - producent wyrobów z tworzyw sztucznych na potrzeby reklamy i przemysłu oferuje szeroki wybór reklamowych stojaków, podajników i kieszeni na ulotki, foldery, katalogi lub inne materiały reklamowe. Oferujemy także ciekawe wzory podstawek i ekspozytorów wystawowych z plexi, m.in. na biżuterię, telefony, obuwie itp., lub przygotowanych pod dany produkt naszego Klienta. Posiadamy w swojej ofercie kilkaset gotowych wzorów produktów wykonanych z Plexi lub Pet-G, pomimo tego chętnie realizujemy nietypowe zlecenia według pomysłu Klienta. Przyjmujemy również zamówienia na produkcję elementów z plexiglas oraz innych tworzyw sztucznych wykorzystywanych w reklamie POS i POP lub przemyśle. Wszystkie nasze produkty z plexi dostępne są z możliwością wykonania na nich pełnokolorowych nadruków, również w jakości fotograficznej. Prowadzimy także sprzedaż hurtową płyt z tworzyw sztucznych, takich jak Plexi ( akryl, PMMA, PLEXIGLAS ), PCV, Hips, Poliwęglan, Polipropylen, Pet, Pet-g, Apet, XPS. Obsługujemy Klientów z Polski i krajów UE.