Nasza technologia produkcji opiera się na obróbce tworzyw sztucznych. Są one materiałami dającymi bardzo wiele możliwości podczas obróbki.

[TP] surowce

Surowce.

  • PLEXI WYLEWANA
  • PLEXI EKSTRUDOWANA
  • PVC
  • POLIESTER
  • PŁYTY WARSTWOWE DIBOND
  • DREWNO / SKLEJKA
  • KARTON
  • INNE
[TP] Jakość

Usługi.


PROJEKTOWANIE I PROTOTYPOWANIE
FREZOWANIE CNC
CIĘCIE LASEREM
CIĘCIE PIŁĄ
GIĘCIE TWORZYW
KLEJENIE TWORZYW

[TP] Park Maszynowy

Park maszynowy.

Do obróbki tworzyw w naszej firmie wykorzystujemy doskonale przygotowany park maszyn i urządzeń połączony z doświadczonym zespołem Plexomanii. Posiadamy nowoczesne plotery laserowe o wysokiej mocy i dużej precyzji, a także frezarki CNC.

[TP] Pomoc

Pomoc.

W zależności od przeznaczenia i formatu finalnego produktu w sposób przemyślany dobieramy odpowiedni materiał oraz jego grubość.

Nasza firma nie praktykuje tworzenia „super ofert” poprzez „odchudzanie” produktów. Nie stosujemy zbyt cienkich materiałów lub „plexopodobnych”, co owszem wpływa na cenę, ale jeszcze bardziej na jakość i funkcjonalność gotowego produktu.

Nasze zaplecze techniczne zasilają:

Plotery

Wysokiej mocy urządzenia umożliwiają nam cięcie plexi o grubości do 40mm, zapewniając bardzo estetyczne wykonanie o prostych, gładkich i błyszczących krawędziach

Giętarki z układem rolkowym

do swobodnego formowania tworzywa w linii prostej, pozwalającej na zachowanie powtarzalności kształtu końcowego produktu oraz znacznie szybszą wydajność produkcyjną przy dużych nakładach wybranego wzoru.
Oprócz cięcia i gięcia tworzyw oferujemy możliwość

cięcia specjalistyczną piłą, grawerowania laserowego, szlifowania diamentowego, frezowania i klejenia

Technologia produkcji – znakowanie

Z uwagi na zapotrzebowanie rynku świadczymy również usługi nadruku logo, tekstu, grafik na naszych produktach.

Łącząc doświadczenie naszego zespołu, zoptymalizowana technologia produkcji oraz dobrze zorganizowany i wyposażony park maszyn jesteśmy w stanie podjąć się realizacji najbardziej nietypowych i wymyślnych zleceń. Począwszy od podstawowych stojaków po całe systemy ekspozycyjne, regały, gablotki wykonane z tworzyw sztucznych, które w razie potrzeby zostaną pokryte drukiem.