Opublikowano

Wyposażamy nowoczesny POS

Chwilę przed otwarciem nowego sklepu (lub POS) każdy przedsiębiorąca, zastanawia się jak ułożyć zakupiony towar by był on dostatecznie dobrze wyeksponowany. Umiejętne zorganizowanie wystawy, tak by zaintrygować obserwatorów to nie raz nie lada wyzwanie.

Pomóc mogą rozwiązania z plexi, które chcielibyśmy zaprezentować w niniejszym poradniku – niezależnie od asortymentu którym handlujesz.

Sprzedaż biżuterii i akcesoriów

Nasze ekspozytory przetestowała już rzesza zadowolonych klientów. Charakteryzują się niezwykłym i nieszablonowym kształetem, a zastosowanie plexi pozwala spotęgować efekt wizualny. Eksponowane produkty zwracają uwagę i wyróżniają się na wystawie lub gablocie w POS.

Stojak na kolczyki i naszyjnik 250mm bezbarwny
EBI.102019.250

Elektronika

Niewielkie rozmiary urządzeń elektronicznych (i panująca w tej branży miniaturyzacja produktów) wymuszają na sprzedawcach i dystrybutorach wprowadzanie rozwiązań ekspozycyjnych łączących nowoczesny wygląd z niewielką powierzchnią ekspozycyjną.
Nasza firma wychodzi takim zagadnieniom naprzeciw, prezentując gotowe rozwiązania dla tej branży.

Ekspozytory uniwersalne

Ekspozytory uniwersalne to idealne rozwiązanie dla produktów nieszablonowych. W naszej ofercie znaleść można rozwiązania zaproponowane w wielu rozmiarach i kształtach.
Jeżeli nie znaleźli Państwo w tym artykule pożądanych rozwiązań - gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Nasi projektanci, korzystając ze swojego bogatego doświadczenia przygotują dla Państwa projekt indywidualny dedykowany specjalnie dla Państwa potrzeb.
Zapraszamy do naszego działu Projekty indywidualne
[sc name="plexomania_sum_up"]