/
/
EKOLOGIA w POS-ach

EKOLOGIA w POS-ach

Zanieczyszczenie środowiska i zmiany klimatu, znacząco wpłynęły na sposób myślenia o produktach i ich reklamie. Przeszliśmy ogromną transformację i staliśmy się świadomymi konsumentami.

Spośród tysięcy producentów, staramy się wybierać marki proekologiczne. Niewątpliwie ekomarketing stał się najważniejszym trendem dzisiejszych czasów.

Firmy stawiają na ekokomunikację z klientem. Jako producent materiałów POSM, obserwujemy duży wzrost zainteresowania ekspozytorami wykonanymi z uwzględnieniem ekologicznych technologii, z tworzyw podlegających recyklingowi.

Jednym z takich przykładów są POS-y wykonane z drewna i sklejki, materiały te znajdują zastosowanie w projektach zarówno dla producentów żywności, wyrobów alkoholowych i tytoniowych, kosmetyków, a nawet odzieży. Ich ogromnym atutem jest elegancki i ponadczasowy wygląd, a także wytrzymałość.

Kolejnym ekotworzywem, cieszącym się ogromną popularnością jest karton. Produkcja standów reklamowych z papieru jest znacznie tańsza, jednak są mniej wytrzymałe i szybko ulegają zniszczeniu.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Social Media

Popularne Artykuły

Kategorie

Pozostałe artykuły

Jak działamy?

Oferujemy kompleksową pomoc w tworzeniu materiałów POSM dla Twojej marki.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności